PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7855}

Morze miłości

Sea of Love
7,1 6 932
oceny
7,1 10 1 6932
7,3 3
oceny krytyków
Morze miłości
powrót do forum filmu Morze miłości

Hmm... Szkoda...

ocenił(a) film na 4

Trochę zawiodłam się oglądając ten film, szczególnie po tak pozytywnych wypowiedziach tutaj. Wydaje mi się, że coś tam nie do końca zagrało. Ostatnio widziałam Frankie i Johnny - tam dopiero jest klimat a tu jakby tego zabrakło...

ocenił(a) film na 10
Rita_2

Hmm... Szkoda... Trochę się zawidłem czytając ten post. Dla mnie klimatu było pod dostatkiem:)

ocenił(a) film na 9
Rita_2

klimat to tam właśnie był! Nowy Jork nocą, mroczne korytarze i ten lonely sound of a saxophone....

ocenił(a) film na 9
Rita_2

A poza tym Frankie i Johnny to jest film , który trzebaby chyba nazwać komedią romantyczną, a Sea of love to thriller, kryminał, a to już samo z siebie inny 'klimat' narzuca i nie bardzo rozumiem to porównanie tych dwóch filmów. No, możnaby uwspólnić coś i stworzyć dla nich wspólna kategorię o nazwie powiedzmy :'filmy o miłości" albo: ' Pacino zakochany' ;)
Mi sie oba te filmy podobały, każdy na swój sposób i inaczej. Chociaż skłaniam sie wyraznie bardziej ku Sea of love bo Frankie i Johnny w paru miejscach mnie drażnił.

Rita_2

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

kotbury

Tak jak z ciebie nie będzie partnera do dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones